LightPharm природни здравствени производи со испорака во Македонија
Изберете го вашиот град
Изберете го вашиот град од паѓачката листа.
24/7/365

Amarok производ за третман на потенција во Македонија

5 5 1 5
Повратни информации
https://lightpharm.space/uploads/1278_0.jpg
Amarok производ за третман на потенција во Македонија
 • SKU на производот: HWVCPR78U-MACEDONIA
 • Достапност во продавница: На залиха
 • Сертификат за сообразност на производот
  MKD
 • Цена: 1990 DEN
Одјавување
Опции за плаќање: По приемот на кој било начин погоден за вас
Испорака: 2-4 денови

Методи на испорака: пошта, курир (проверете со операторот кој ве повикал на условите за бесплатна достава)

Структура

 • Tribulus terrestris;
 • Перуански мака;
 • Катуаба;
 • Дамијана;
 • Ашваганда.

Начин на примена

 1. Лекот се зема еднаш или двапати на ден, без оглед на оброкот;
 2. Единечна доза 1 капсула;
 3. Курс за терапија за рехабилитација од 7 до 14 дена;
 4. Доколку е потребно, може да се повторува до четири пати годишно.

Информации

 • Индикации за употреба: за потенција;
 • Образец за ослободување: капсули;
 • Рок на траење: 2 години;
 • Услови за складирање: Да се чува на температура не повисока од 25 ° C. Да се чува подалеку од дофат на деца;
 • Услови за одмор: Без рецепт на лекар;
 • Износ во пакет: 10 парчиња.

Барате каде да нарачате или да купите 🔼 Amarok производ за третман на потенција во Македонија?

Купи сега 🔼 Amarok во Македонија може во Аптека - LightPharm 🔼 по цена со попуст: 1990 DEN Денес вашиот попуст ќе биде: 50%!

Осврти за овој производ

Сè уште нема прегледи Твојот е можеби првиот

Дајте повратна информација

Стоки во други градови

Можеби ве интересираат овие производи

 • Prostamid
  Prostamid
  лек за простатитис
  2400 DEN
 • EffectEro
  EffectEro
  капсули за подобрување на потенцијата
  2399 DEN
 • ReAction
  ReAction
  капсули за потенција
  2399 DEN