LightPharm природни здравствени производи со испорака во Македонија
Изберете го вашиот град
Изберете го вашиот град од паѓачката листа.
24/7/365

Bitter Melon Slim лек против тегови во Македонија

5 5 1 5
Повратни информации
https://lightpharm.space/uploads/1319_0.jpg
Bitter Melon Slim лек против тегови во Македонија
 • SKU на производот: 2N79EK21C-MACEDONIA
 • Достапност во продавница: На залиха
 • Сертификат за сообразност на производот
  MKD
 • Цена: 2399 DEN
Одјавување
Опции за плаќање: По приемот на кој било начин погоден за вас
Испорака: 2-4 денови

Методи на испорака: пошта, курир (проверете со операторот кој ве повикал на условите за бесплатна достава)

Структура

 • Екстракт од глог;
 • Екстракт од горчлив портокал;
 • Гарсинија;
 • Екстракт од гоџи Бери;
 • Екстракт од горчлив диња;
 • Екстракт од цвет Coleus.

Начин на примена

 1. Земете 1 капсула;
 2. Пред јадење;
 3. 2 пати на ден (ручек и вечера).

Информации

 • Производител: Сашера-Мед ДОО;
 • Индикации за употреба: слабеење;
 • Образец за ослободување: капсули;
 • Рок на траење: 2 години;
 • Услови за складирање: Да се чува на температура не повисока од 25 ° C. Да се чува подалеку од дофат на деца;
 • Износ во пакет: 60 парчиња;
 • Пакување: Пластична тегла.

Барате каде да нарачате или да купите 🔼 Bitter Melon Slim лек против тегови во Македонија?

Купи сега 🔼 Bitter Melon Slim во Македонија може во Аптека - LightPharm 🔼 по цена со попуст: 2399 DEN Денес вашиот попуст ќе биде: 50%!

Осврти за овој производ

Сè уште нема прегледи Твојот е можеби првиот

Дајте повратна информација

Стоки во други градови

Можеби ве интересираат овие производи

 • FitoSpray
  FitoSpray
  спреј за слабеење
  1990 DEN
 • Detonic
  Detonic
  лек против тегови
  1990 DEN
 • Dietonus
  Dietonus
  лек против тегови
  1990 DEN