LightPharm природни здравствени производи со испорака во Македонија
Изберете го вашиот град
Изберете го вашиот град од паѓачката листа.
24/7/365

Keto Diet третман за слабеење во Македонија

5 5 1 5
Повратни информации
https://lightpharm.space/uploads/1183_0.jpg
Keto Diet третман за слабеење во Македонија
Keto Diet третман за слабеење во Македонија
Keto Diet третман за слабеење во Македонија
 • SKU на производот: LKE1HCT4U-MACEDONIA
 • Достапност во продавница: На залиха
 • Сертификат за сообразност на производот
  MKD
 • Цена: 1990 DEN
Одјавување
Опции за плаќање: По приемот на кој било начин погоден за вас
Испорака: 2-4 денови

Методи на испорака: пошта, курир (проверете со операторот кој ве повикал на условите за бесплатна достава)

Структура

 • Кетони од малина;
 • Бета-ситостерол;
 • Коензим Q10;
 • Л-карнитин;
 • Бромелаин;
 • Органски синефрин.

Начин на примена

 1. Растворете 1 капсула во чаша вода на собна температура;
 2. Консумирајте го секој ден со појадок;
 3. Препорачаниот курс е 30 дена.

Информации

 • Индикации за употреба: слабеење;
 • Образец за ослободување: капсули;
 • Рок на траење: 2 години;
 • Услови за складирање: Да се чува на температура не повисока од 25 ° C. Да се чува подалеку од дофат на деца;
 • Услови за одмор: Без рецепт на лекар;
 • Износ во пакет: 20 парчиња.

Барате каде да нарачате или да купите 🔼 Keto Diet третман за слабеење во Македонија?

Купи сега 🔼 Keto Diet во Македонија може во Аптека - LightPharm 🔼 по цена со попуст: 1990 DEN Денес вашиот попуст ќе биде: 50%!

Осврти за овој производ

Сè уште нема прегледи Твојот е можеби првиот

Дајте повратна информација

Стоки во други градови

Можеби ве интересираат овие производи

 • FitoSpray
  FitoSpray
  спреј за слабеење
  1990 DEN
 • Detonic
  Detonic
  лек против тегови
  1990 DEN
 • Dietonus
  Dietonus
  лек против тегови
  1990 DEN