LightPharm природни здравствени производи со испорака во Македонија
Изберете го вашиот град
Изберете го вашиот град од паѓачката листа.
24/7/365

Keto Light+ лек против тегови во Македонија

5 5 1 5
Повратни информации
https://lightpharm.space/uploads/1391_0.jpg
Keto Light+ лек против тегови во Македонија
 • SKU на производот: UYA9M6BQ2-MACEDONIA
 • Достапност во продавница: На залиха
 • Сертификат за сообразност на производот
  MKD
 • Цена: 2399 DEN
Одјавување
Опции за плаќање: По приемот на кој било начин погоден за вас
Испорака: 2-4 денови

Методи на испорака: пошта, курир (проверете со операторот кој ве повикал на условите за бесплатна достава)

Структура

 • Екстракт од ливчиња од цвеќиња хибискус;
 • Екстракт од корен од ѓумбир;
 • Екстракт од лист артишок;
 • Екстракт од овошје од ананас.

Начин на примена

 1. Растворете прав во вода;
 2. Земете 3 пати на ден;
 3. Земете во рок од 30 дена.

Информации

 • Производител: ДОО НордФарм;
 • Индикации за употреба: слабеење;
 • Образец за ослободување: прав;
 • Рок на траење: 2 години;
 • Услови за складирање: Да се чува на температура не повисока од 25 ° C. Да се чува подалеку од дофат на деца;
 • Волумен: 250 гр;
 • Пакување: Банка.

Барате каде да нарачате или да купите 🔼 Keto Light+ лек против тегови во Македонија?

Купи сега 🔼 Keto Light+ во Македонија може во Аптека - LightPharm 🔼 по цена со попуст: 2399 DEN Денес вашиот попуст ќе биде: 50%!

Осврти за овој производ

Сè уште нема прегледи Твојот е можеби првиот

Дајте повратна информација

Стоки во други градови

Можеби ве интересираат овие производи

 • FitoSpray
  FitoSpray
  спреј за слабеење
  1990 DEN
 • Detonic
  Detonic
  лек против тегови
  1990 DEN
 • Dietonus
  Dietonus
  лек против тегови
  1990 DEN