LightPharm природни здравствени производи со испорака во Македонија
Изберете го вашиот град
Изберете го вашиот град од паѓачката листа.
24/7/365

BoneControl брзо ја ублажува болката од артроза и остеохондроза во Македонија

5 5 1 5
Повратни информации
https://lightpharm.space/uploads/2289_0.jpg
BoneControl брзо ја ублажува болката од артроза и остеохондроза во Македонија
 • SKU на производот: LEYTW4EW5-MACEDONIA
 • Достапност во продавница: На залиха
 • Сертификат за сообразност на производот
  MKD
 • Цена: 2400 DEN
Одјавување
Опции за плаќање: По приемот на кој било начин погоден за вас
Испорака: 2-4 денови

Методи на испорака: пошта, курир (проверете со операторот кој ве повикал на условите за бесплатна достава)

Структура

 • Екстракт од Symphytum officinale;
 • Пелагониум граоленс масло;
 • Масло од роза од пелагоинија;
 • Масло од Salvia sclarea;
 • Anthemis nobilis масло.

Начин на примена

 1. Нанесете BoneControl гел на погодената област и нежно масирајте;
 2. Користете 3-4 пати на ден;
 3. По употреба, исплакнете ја областа на кожата каде што сте го нанеле гелот.

Информации

 • Индикации за употреба: за зглобовите;
 • Образец за ослободување: Гел;
 • Рок на траење: 2 години;
 • Услови за складирање: Да се чува подалеку од дофат на деца;
 • Услови за одмор: Преку шалтер;
 • Износ во пакет: 1 компјутер;
 • Пакување: Цевка.

Барате каде да нарачате или да купите 🔼 BoneControl брзо ја ублажува болката од артроза и остеохондроза во Македонија?

Купи сега 🔼 BoneControl во Македонија може во Аптека - LightPharm 🔼 по цена со попуст: 2400 DEN Денес вашиот попуст ќе биде: 50%!

Осврти за овој производ

Сè уште нема прегледи Твојот е можеби првиот

Дајте повратна информација

Стоки во други градови

Можеби ве интересираат овие производи

 • Hondrocream
  Hondrocream
  крем за зглобови
  1990 DEN
 • Optimove
  Optimove
  производ за артритис
  1990 DEN
 • Nautubone
  Nautubone
  крем за болка во грбот и зглобовите
  2400 DEN