LightPharm природни здравствени производи со испорака во Македонија
Изберете го вашиот град
Изберете го вашиот град од паѓачката листа.
24/7/365

Readymove колаген за зглобови во Македонија

5 5 1 5
Повратни информации
https://lightpharm.space/uploads/2203_0.jpg
Readymove колаген за зглобови во Македонија
 • SKU на производот: 3TGY8UWDJ-MACEDONIA
 • Достапност во продавница: На залиха
 • Сертификат за сообразност на производот
  MKD
 • Цена: 2399 DEN
Одјавување
Опции за плаќање: По приемот на кој било начин погоден за вас
Испорака: 2-4 денови

Методи на испорака: пошта, курир (проверете со операторот кој ве повикал на условите за бесплатна достава)

Структура

 • Колаген тип II;
 • Куркума;
 • Црн пипер;
 • Витамин Д3.

Начин на примена

 1. Една таблета на ден;
 2. Со чаша вода.

Информации

 • Индикации за употреба: за зглобовите;
 • Образец за ослободување: капсули;
 • Рок на траење: 2 години;
 • Услови за складирање: Да се чува на температура не поголема од 25 ° C. Да се чува подалеку од дофат на деца;
 • Услови за одмор: Преку шалтер;
 • Износ во пакет: 30 капсули;
 • Пакување: Тегла.

Барате каде да нарачате или да купите 🔼 Readymove колаген за зглобови во Македонија?

Купи сега 🔼 Readymove во Македонија може во Аптека - LightPharm 🔼 по цена со попуст: 2399 DEN Денес вашиот попуст ќе биде: 50%!

Осврти за овој производ

Сè уште нема прегледи Твојот е можеби првиот

Дајте повратна информација

Стоки во други градови

Можеби ве интересираат овие производи

 • Hondrocream
  Hondrocream
  крем за зглобови
  1990 DEN
 • Optimove
  Optimove
  производ за артритис
  1990 DEN
 • Nautubone
  Nautubone
  крем за болка во грбот и зглобовите
  2400 DEN