LightPharm природни здравствени производи со испорака во Македонија
Изберете го вашиот град
Изберете го вашиот град од паѓачката листа.
24/7/365

Menomin Forte капсули за ублажување на симптомите на менопауза во Македонија

5 5 1 5
Повратни информации
https://lightpharm.space/uploads/1762_0.jpg
Menomin Forte капсули за ублажување на симптомите на менопауза во Македонија
 • SKU на производот: RCLQ90OPL-MACEDONIA
 • Достапност во продавница: На залиха
 • Сертификат за сообразност на производот
  MKD
 • Цена: 2399 DEN
Одјавување
Опции за плаќање: По приемот на кој било начин погоден за вас
Испорака: 2-4 денови

Методи на испорака: пошта, курир (проверете со операторот кој ве повикал на условите за бесплатна достава)

Структура

 • Екстракт од жалфија;
 • Екстракт од цимет;
 • Витамини Ц и Е;
 • Хијалуронска киселина;
 • Пченични влакна;
 • Екстракт од перуански мака.

Начин на примена

 1. Земете 1 капсула дневно со или без храна;
 2. Пијте многу течности.

Информации

 • Индикации за употреба: од менопауза;
 • Образец за ослободување: капсули;
 • Рок на траење: 2 години;
 • Услови за складирање: Да се чува на температура не повисока од 25 ° C. Да се чува подалеку од дофат на деца;
 • Услови за одмор: Без рецепт на лекар;
 • Износ во пакет: 10 парчиња.

Барате каде да нарачате или да купите 🔼 Menomin Forte капсули за ублажување на симптомите на менопауза во Македонија?

Купи сега 🔼 Menomin Forte во Македонија може во Аптека - LightPharm 🔼 по цена со попуст: 2399 DEN Денес вашиот попуст ќе биде: 50%!

Осврти за овој производ

Сè уште нема прегледи Твојот е можеби првиот

Дајте повратна информација

Стоки во други градови

Можеби ве интересираат овие производи

 • FertiliTea
  FertiliTea
  чај за здравје на жените
  2400 DEN